Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, belediye meclis üyeleri ve aileleriyle iftar sofrasında buluştu. Başkan Yalçın, “Hepimiz Talas’a hizmet için görevliyiz. Allah birlikteliğimizi daim eylesin.” dedi.
Başkan Yalçın, kardeşlik ve paylaşma ayı olan on bir ayın sultanı Ramazan nedeniyle verilen iftara eşi ve çocuklarıyla birlikte gelirken, meclis üyeleri de aileleriyle katıldı. Birlik ve beraberliğin hakim olduğu iftarda konuşan Başkan Yalçın sözlerine, “Cenabı Allah’a çok şükür bizleri bir Ramazan’da, bir iftar sofrasında bir araya getirdi.” diyerek başladı.
Başkan Yalçın, seçimlerin üzerinden çok kısa bir süre geçtiğini belirterek, “Seçimler yeni oldu. Henüz ikinci toplantımızı yaptık. Hepimiz Talas’a hizmet etmek için gönüllü insanlarız. Meclis üyelerimizin hiçbir maddi beklentisi yok. Allah bu birliğimizi ve dirliğimizi bozmasın. Soframıza ailelerinizle katıldığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Allah bizlere şehrimize nice güzel hizmetler etmeyi nasip eylesin, şimdiden nice bayramlara, nice Ramazanlara kavuştursun. Bugüne kadar hizmet edenlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Belediye meclis üyeleri de iftar sofrasında kendilerini bir araya getirmesinden dolayı Başkan Yalçın’a teşekkür etti.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla