Kayserigaz’ın yatırım planına 2015 yılı içinde dahil ederek, yine aynı yıl içinde büyük bir hızla çalışmalarını başlattığı ve 2016 yılında çalışmalarını tamamladığı Bünyan’da abone sayısı her geçen gün artıyor.
Doğalgazın yaşamı kolaylaştıran avantajlarından ve konforundan Bünyan halkının faydalanabilmesi için titizlikle çalışan Kayserigaz, abone sayısının artmasıyla daha fazla haneyi güvenli bir şekilde doğalgazla buluşturmanın haklı gururunu yaşıyor.
26 bin nüfusa sahip olan Bünyan halkı doğalgaz kullanarak yaşam kalitesini arttırırken doğa dostu doğalgaz ile gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakıyor.
19 milyon liralık yatırım yapılarak doğalgaza kavuşturulan ilçeye doğalgaz, Gömeç mahallesi üzerinden çelik hatlar kullanılarak ulaştırıldı. Bünyan ilçe merkezinde, 50 km çelik hat, 212 km polietilen hat, 8 adet vana grubu, 3 adet bölge istasyonu ve 2.989 adet servis kutusu imalatı yapıldı.
Kayseri’nin imarlı alanlarının tamamına kesintisiz ve güvenli doğalgaz hizmeti sağlamak için özenle çalışarak, konforlu ve ekonomik doğalgazı mümkün olduğunca fazla haneye ulaştırmak için elinden gelen tüm imkanları kullanan Kayserigaz, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. -kb

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla