BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, İLÇELERDEKİ KADIN VE GENÇLİK MERKEZLERİNDE EĞİTİM DESTEĞİ ALAN ÖĞRENCİLER İÇİN GEZİ PROGRAMLARI BAŞLATTI. (İHA/KAYSERİ-İHA)

Büyükşehir Belediyesi, ilçelerdeki kadın ve gençlik merkezlerinde eğitim desteği alan öğrenciler için gezi programları başlattı. Öğrenciler gruplar halinde kent merkezine gelerek Bilim Merkezi ve müzeleri geziyorlar.
Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK, sanat ve mesleki eğitimi açılan kadın ve gençlik merkezleri vasıtasıyla ilçelere de taşırken, Genç KAYMEK de ilçelerdeki öğrencilere eğitim desteği vermeye başladı. Öğrencilere sadece eğitim desteği vermekle yetinmeyen Genç KAYMEK Gençlik Merkezleri, öğrencilerin daha sosyal bireyler olmasına da katkı veriyor. Bu kapsamda ilçelerdeki YGS ve LYS öğrencileri için gezi programları düzenlendi.
Develi Kadın ve Gençlik Merkezi’nde eğitim gören öğrenciler gezi programına katılarak Bilim Merkezi ve Kayseri Lisesi Milli Mücadele Müzesi’ni ziyaret etti. Bu gezilere periyodik olarak tüm ilçelerde eğitim gören öğrenciler katılacak.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla