MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ı makamında ziyaret etti. Başkan Çolakbayrakdar ve Genel Başkan Olpak ziyaret sırasında referanduma dair mesajlar verdi. Başkan Çolakbayrakdar, “MÜSİAD, ülkenin zor dönemlerinde duruşunu belli ederek, milletin yanında yer almıştır.” dedi.
Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan Belediyesi olarak hemşerilerimizin hayatını kolaylaştırmak, daha yaşanabilir bir şehir sunmak amacıyla gece-gündüz demeden çalışıyoruz. Bu gayretin sonucu olarak Kayseri; büyüyor, değişiyor, yenileniyor ve gelişiyor. Yeni Kocasinan’ın ülkemizin kalkınmasında daha fazla katkı sağlamasını istiyoruz. Yaptığımız yatırımlar ve gerçekleştireceğimiz projeler, Kayseri’yi bulunduğu noktadan çok daha ileri seviyelere götürecektir.” ifadelerini kullandı.
MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ise Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederek, “Kayseri’ye çok önem veriyoruz. Kayseri, MÜSİAD’ın kuruluşunun ardandan ilk şube çalışmasının başlatıldığı önemli bir noktadır. Bu noktada Referandumun, iş dünyası için neden önemli olduğunu ve anayasa değişikliğinin ne anlama geldiğini anlatmaya çalışıyoruz. Çünkü 16 Nisan ülkemiz ve geleceğimiz için çok önemlidir. Elbette takdir milletin ama insanlar da taraflarını belli etmekle yükümlüdür. Biz bunun için buradayız. Kayseri’ye de destek verdiklerini için teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Ziyaret sonrası Başkan Çolakbayrakdar, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak’a, vizyon çalışmalarından olan kentsel dönüşüm projelerini gösterdi. Ardından Başkan Çolakbayrakdar, ‘Çözüm Merkezi ve Çağrı Merkezi’ni gezdirerek, merkez hakkında misafirlerine detaylı bilgi verdi. -KURUM BÜLTENİ

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla