EFRAN AUTO AÇILDI

İlimiz yeni Oto Show´a daha kavuştu. Milliyetçi Hareket Partisi İl Sekreteri İş Adamı Mustafa Gül, otomotiv sektöründeki yenilikleri ilimiz sakinlerinin hizmetine sunmak maksadı ile ‘Efran Auto´ isimli galeriyi Kayserililerin hizmetine sundu.

İlimizde oto galeri geleneği ne kadar uzun soluklu olsa da yeniliklerin yer aldığı yeni sistem Oto Show´lar Kayserililerin beğenisine sunulmaya başladı. Milliyetçi Hareket Partisi İl Sekreteri İş Adamı Mustafa Gül´ün ülkemizin lokomotif sektörlerinden biri olan otomotiv sektöründeki yenilikleri ilimiz sakinlerinin hizmetine sunmak maksadı ile kurduğu  ‘Efran Auto´nun açılışı,  İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Taymuş, MHP İl Başkanı Serkan Tok, MHP Kayseri Milletvekili adayları, MHP Kayseri il ve ilçe teşkilatlarında görev alan yöneticiler, Ülkü Ocakları İl Başkanı Volkan Çolak ve partililer ile ilimiz otomotiv sektörü temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta konuşan MHP İl Sekreteri ve iş adamı Mustafa Gül, otomotiv sektöründe ilimiz insanları içine  yeni bir nefes  olmak masadı ile bu iş yeri projesini  hayata geçirdiklerini  dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.