ERCİYES YİNE KARANLIĞA KALDI

Geçtiğimiz hafta yapılan genel kuruldan beş gün sonra istifa eden Kayseri Erciyesspor yönetimi üyesinden Rıfat Dayıoğlu bugün basın toplantısı yapmaya hazırlanıyor.

Seçimden beş gün sonra istifa eden yönetim kurulu adına açıklama yapan Rıfat Dayıoğlu yazılı açıklamasında “Bilindiği gibi 21 Kasım 2016 Pazartesi günü gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul’da Kayseri Erciyesspor yönetimine seçildik. Aradan geçen 5 gün gibi bir süreçte Kulüp Başkanı olarak seçilen Nuhkan Rüzgar ile biz Yönetim Kurulu Üyeleri arasında müthiş bir iletişimsizlik oluşmuş ve görev dağılımı dahi yapılamamıştır. Nuhkan Rüzgar’ın tutarsız davranışları ve sürekli istifa sorunu yaşaması ve tüm yönetim kurulunun istifasını isteyip kendisinin istifa etmemek eğiliminde olması, bardağı taşıran son damla olmuştur. Kulüp Başkanı Nuhkan Rüzgar, telefon vasıtasıyla tüm Yönetim Kurulu Asil üyelerinin istifasını talep etmiştir. Kayseri Erciyesspor menfaatleri gereği çatışmaya meydan vermemek adına biz 5 arkadaş istifa ettik. Yönetim Kurulu Asil üyeleri Rıfat Dayıoğlu, Selahattin Sözduyar ve Yavuz Soner Coşkun ile Yedek Yönetim Kurulu listesindeki Süleyman Akın ve Mehmet Kargın olarak istifamızı açıklıyoruz. Kamuoyunu yeterince aydınlatmak adına birkaç gün içerisinde tüm merak edilenleri cevaplandırmak için basın toplantısı düzenleyeceğiz. Kamuoyuna duyurulur” sözlerine yer verdi. Rıfat Dayıoğlu bugün basın toplantısı yaparak yaşanan gelişmeleri anlatacağını kaydetti. Naci Gültekin Şeker

SPOR TOTO 2. LİG EKİBİ KAYSERİ ERCİYESSPOR’DA YAPILAN OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL’UN ARDINDAN YENİ KULÜP BAŞKANI VE YÖNETİMİ BELLİ OLDU. (TURAN BULUT/KAYSERİ-İHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.