Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Oto Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şeyhi Odakır’ı makamında ziyaret ederek, oto servisçiler sitesinde incelemelerde bulundu. Oto Sanatkarlar Sitesi’ni sık sık ziyaret ederek, esnafın istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan Çolakbayrakdar, burada çocuklar ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı. Çocuklarla tek tek sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, hem vatandaşın hem de esnafa hal hatırsormayı da ihmal etmedi.
Oto Sanatkarlar Sitesi’nin her noktasını adım adım gezen Başkan Çolakbayrakdar, çevre düzenlemeçalışmaları hakkında birim müdürlerinden bilgi aldı. Kayseri Oto Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şeyhi Odakır da Başkan Çolakbayrakdar’a Oto Sanatkarlar Sitesi hakkında detaylı bilgi verdi.
İncelemeler sonrası açıklama yapan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi olarak elimizden geldiğince odalarımızın ve sivil toplum kuruluşlarının yanında olmaya ve destek vermeye devam edeceklerini vurguladı. Kocasinan Belediyesi olarak ilçe genelinde esnaflarımız için birçok proje yürüttüklerini hatırlatan Başkan Çolakbayrakdar, “Projeler ve yatırımlar sayesinde Kocasinan daha da büyüyor ve gelişiyor. Kocasinan bölgemizde sanayi ve ticaretle uğraşan esnafımızın daha mutlu olması için aralıksız çalışıyoruz. Belediye olarak esnafımızın ticaretlerini geliştirmeleri için öncelik veriyoruz. Esnafımız, daha geniş yerlerde vatandaşa hizmet ettiği zaman ticaretleri gelişecek ve Kayseri ekonomisine daha çok katkı sunacak” ifadelerini kullandı.
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Kocasinan Belediyesi’nin her zaman esnafın yanında olduğu için Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.
Hatıra fotoğrafı çekilmesi ile program sona erdi. -KURUM BÜLTENİ

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla