Fatma Çolakbayrakdar, el öptü gönül aldı

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın eşi Fatma Çolakbayrakdar da ilçede yaşayan yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret etti.

KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR’IN EŞİ FATMA ÇOLAKBAYRAKDAR DA İLÇEDE YAŞAYAN YAŞLI VATANDAŞLARI EVLERİNDE ZİYARET ETTİ.

Fatma Çolakbayrakdar Yaşlılar Haftası dolayısıyla ilk olarak Yenidoğan Mahallesinde ikamet edenTeslime Börklü’yü ziyaret etti. Yaşlı kadın,vaktinin çoğunu geçirdiği bahçesindeki divanın üzerinde uzun süre Fatma Çolakbayrakdar ile sohbet etti. Hatırlanmanın ve yalnız olmadığını bilmenin çok güzel bir duygu olduğunu ifade eden Teslime Börklü, ziyaretinden dolayı Fatma Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.
Fatma Çolakbayrakdar’ın bir sonraki ziyaret adresi Yenidoğan Mahallesindeki Emiş Siler teyzenin evi oldu. Tansiyon ve şeker hastalığı ile tek başına mücadele eden 80 yaşındaki kadın ziyaretten duyduğu memnuniyeti gözyaşları ve mutluluk içinde ifade etti.
Günün son ziyaret adresi Cumhuriyet Mahallesi oldu. Sağlık problemleri yaşayan ve kimsesi olmayan 67 yaşındaki Cemile Arslan da Fatma Çolakbayrakbayrakdar’ı evinde misafir etti. Çolakbayrakdar, Cemile Hanıma yalnız olmadıklarını ve her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini belirtti ve yaşlı kadının ellerinden öpüp hayır duasını alarak ziyareti sonlandırdı.-iha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.