1’inci Amatör Küme U19 Ligi’nde düşme hattında olan Kayseri İdman Yurdu, alt sıralardan kurtulmak isteyen Anadolu Yıldızları’na farklı mağlup oldu.

STAD: Argıncık 2 Nolu

HAKEMLER: Esat Sabuncu** M.Emre Doğruer** Harun Soyeşik**

KAYSERİ İDMAN YURDU(U19): Samet Tecik* Yusuf Yazanel* Nuri Avcı* Mustafa Karakaya* Ahmet Karahan* Alim Usta* Sametcan Duygu* Rahim Duygu*(Dk.65 Ömer Işık*)  Hüseyin Özer* Orhan Çınar* Oğuzhan İlhan* (Dk.60 Oğuzhan*)

ANADOLU YILDIZLARI(U19): Hakan Akgüneş** Oğuzhan Şimşek** (Dk.65 Osman Kaçkar**) Samet Atsız** Ali Yıldız** Ali Ekinci** Galip Bayram** Sergen Yalçın** Kaan Delice** Murat Aydın** (Dk.60 Mert Neşeli*)  Karahan Hamurcu*** Berat Aydemir**

GOLLER: Dk.18 Murat Aydın, Dk.36 Galip Bayram, Dk.56 Karahan Hamurcu, Dk.84 Ali Yıldız (penaltıdan) (Anadolu Yıldızları)

Maça baskılı başlayan Anadolu Yıldızları 18’inci dakikada Murat ile öne geçti. 36’ıncı dakikada Galip ile farkı ikiye çıkarttı. Devreye 2-0 önde giren Anadolu Yıldızları Karahan ile bir gol daha bularak rahatladı. Maçta son dakikalar oynanırken Anadolu Yıldızları Ali Yıldız ile bir gol daha buldu maçtan 3 puanla ayrılarak orta sıralara yöneldi. HABER MERKEZİ

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla