Kocasinan Kaymakamlığı görevini yürütürken Çanakkale Vali Yardımcılığına atanan Ali Candan, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a veda ziyaretinde bulundu. Görevde bulundukları süre içerisinde uyum içerisinde başarılı çalışmalara imza atan Candan ile Çolakbayrakdar arasında keyifli bir sohbet gerçekleşti. Başkan Çolakbayrakdar, Kayseri’ye canla başla hizmet eden Kaymakam Ali Candan’a teşekkür ederek, Candan’ın Kayseri için bir değer olduğunu vurguladı.

KOCASİNAN KAYMAKAMLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTÜRKEN ÇANAKKALE VALİ YARDIMCILIĞINA ATANAN ALİ CANDAN, KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR’A VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU. 

Veda ziyaretinde bulunan Ali Candan’a, Kocasinan Kaymakamı olarak Kocasinan’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eden Başkan Çolakbayrakdar, “4 yıldır Kocasinan’da Kaymakamlık görevini yürütmekteydiniz şimdide Çanakkale Vali Yardımcılığına görevlendirildiniz. Öncelikle Allah hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin. Kocasinan ve Kayseri’de hep güzel hizmetler ve güzel anılar bıraktınız. Şehrimizde güzel hizmetlerle anılacaksınız. İnşallah yeni görevinizde de güzel hizmetlerle Çanakkale’de anılırsınız. Şehrimize yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonrada yapacağınız hizmetlerde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Kayseri’nin kendisi için özel bir yere sahip olduğunu ve uyumlu bir çalışma ortamında görev yaptığını dile getiren Ali Candan, “Kayseri’de kamu kurum ve kuruluşlarla 4 yıl boyunca çok uyumlu çalıştık. Bu süre zarfından Kocasinan Belediyesi ile çalışmalarımızdan dolayı gurur ve mutluluk duyuyorum. Tatlı bir hatıra olarak Kayseri her zaman yüreğimizde yer alacak” diye konuştu.
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaret, Başkan Çolakbayrakdar’ın Ali Candan’a Kocasinan’ı hatırlatacak bir hediye takdim etmesiyle son buldu. -kb

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla