Kayseri Mobilya Sanayicileri Derneği (KAYMOS) Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Deveci ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci’yi makamında ziyaret etti.
KAYSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitci, ziyaretlerinden dolayı KAYMOS Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek, “Yakup Bey’le sektör hakkında genel bir değerlendirme yaptık. KAYMOS’un başarılı çalışmalarını takdirle izliyor. Üyelerimizin ve sanayicilerimizin menfaatleri doğrultusunda tüm kurum ve kuruluşlarımızla her türlü ortak çalışmayı yapmaya hazırız. Sektöre verdikleri katkıdan dolayı Yakup Bey’e ve ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.
Ziyaretle ilgili bilgi veren KAYMOS Başkanı Yakup Deveci ise, “Sayın Başkanımızla mobilya ile ilgili güncel konularda fikir alış verişinde bulunduk. Ayrıca derneğimizin çalışmaları hakkında kendisine bilgiler verdik” şeklinde konuştu.
Bu sene İstanbul Mobilya Fuarı’na Kayseri olarak ciddi bir çıkarma yapacaklarını vurgulayan Deveci, “Biliyorsunuz 23-28 Ocak tarihlerinde İMOB Mobilya Fuarı var. Bu fuara KAYSO Başkanımızı da davet ettik. Bu sene İMOB’a Kayseri olarak ciddi bir çıkarma yapacağız. Şehrimizden toplamda 66 firma katılacak. Fuarın Kayserili firmalarımız adına bereketli geçmesini diliyorum” ifadelerini kullandı. -iha

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla