2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarına 7 öğretmen rehberliğinde 27 öğrenci ile çalışmada, 10 araştırma 10 tasarım projesi olmak üzere toplam 20 proje hazırlandı. Hazırlanan projelere ait serginin açılışı yapıldı.

2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARINA 7 ÖĞRETMEN REHBERLİĞİNDE 27 ÖĞRENCİ İLE ÇALIŞMADA, 10 ARAŞTIRMA 10 TASARIM PROJESİ OLMAK ÜZERE TOPLAM 20 PROJE HAZIRLANDI. HAZIRLANAN PROJELERE AİT SERGİNİN AÇILIŞI YAPILDI. 

 


İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sezai Çamdalı , OSB Yönetim Kurulu Üyesi Seyhan Arifoğlu, OSB Bölge Müdürü Ali Yaprak ,İlçe Milli Eğitim Müdür yardımcıları Şemun Akman ve Yusuf Maraşlı’nın katılımı ile fuar ziyarete açıldı. Danışman öğretmenlerinin koordinatörlüğünde öğrenciler tarafından yapılan Gaz Sensörlü ile Dumansız Hava Sahası, Gps Dijital Saat, Yetişkinler Gençleri Niçin Anlamaz, Arkadaşlar Hayatımızı Nasıl Etkiler, Pozitif Düşünmek hastalıklardan Kurtulmamıza Fayda Sağlar Mı?, Ön yargı Motivasyonun Öğrenmeye Etkisi, Bir Kitap, Bir Fidan, Türkçesi Varken, İngilizcesi Niye?, Özümüz Atasözümüz, Göktürk Alfabesi, Yaşıyor, Türk Edebiyatını Etkileyen Kadın Şair Ve Yazarlar Külliyatı, Havada Kayan Yazı, Sallanır Sandalye, Basık Merdiven Sandalye, Çok Fonksiyonlu Bank, Üçü bir Arada, Masa Olabilen Sehpa, Ay Yıldız ve LED Küpü gibi projeler sergilendi. -iha

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla