Kayseri OSB’de faaliyet gösteren, Metal Ürünler (Çelik Kapı ) Ticaret Heyeti Güney Afrika Cumhuriyeti’nden döndü

Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi kapsamında, Ekonomi Bakanlığı URGE Kümelenmesi kapsamında, Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Metal Ürünler (Çelik Kapı ) sektöründe faaliyet gösteren firma temsilcilerinden oluşan heyet, Güney Afrika Cumhuriyeti’ndeki çalışmalarını tamamlayarak Türkiye’ye döndü.
URGE heyetince Cape Town’da bulunan Ticaret Odası yöneticileri ziyaret edildi. Kayseri OSB Yöneticileri tarafından OSB çalışmaları hakkında detaylı bir sunum yapıldı ve olası işbirliklerine dair görüş alışverişinde bulunuldu. Daha sonra potansiyel müşteriler arasında b2b görüşmeleri yapıldı. Bazı firmalarca sıcak satışlar da gerçekleştirildi ve çelik kapı bayiliği konusunda prensip anlaşmalarına varıldı.
Kısa adı URGE ( Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi ) olarak bilinen söz konusu proje desteğinin amacı; bir proje içerisinde, Türkiye’de yerleşik şirketlerin, uluslararası arenada rekabetçiliğini ve ihracatını arttırmak olarak açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.