Kayseri Park’ın 19 Kasım’da başlayan ve 27 Mart’ta sona eren “Alışverişler Kayseri Park’ta, Volvo S60 Kapında” kampanyasının talihlisi 01 Nisan Cumartesi günü yapılan çekiliş ile belirlendi.
Kayseri Park’ın, “Alışverişler Kayseri Park’ta, Volvo S60 Kapında” sloganıyla 19 Kasım-27 Mart tarihleri arasında düzenlemiş olduğu kampanya kapsamında gün içerisinde toplamda 50 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ve danışma noktasında Renk Kart’ına işleten ziyaretçiler, kampanyaya katılım sağladı. Kampanyanın talihlisi ise 1 Nisan Cumartesi günü Noter ve Milli Piyango yetkilisi huzurunda yapılan çekilişle belli oldu. 399 bin 878 geçerli çekiliş hakkı arasından, Volvo S60 marka otomobilin talihlisi 186662 numaralı bilet sahibi Muhammet Tunç oldu.
Burak King ve Eypio ile Muhteşem Konser…
Orta Anadolu’nun en gözde Alışveriş ve Yaşam Merkezi Kayseri Park, “Günah Benim” şarkısı ile büyük bir çıkış yakalayan Burak King ve Eypio’yu sevenleriyle buluşturdu. Kayseri Park AVM, 1 Nisan Cumartesi günü saat 16:00’da Yılbaşı Araç Kampanyasının çekilişinde Burak King ve Eypio konseriyle ziyaretçilerine keyifli ve müzik dolu bir gün yaşattı. Konserin ardından gerçekleşen imza günü ile ziyaretçiler, Burak King ve Eypio ile bol bol fotoğraf çektirme fırsatını yakaladı.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla