Kayseri’de  site konseptli konutları şehrimize kazandıran , markalı konutlar denilince akla ilk gelen firma olan Arven Yapı konut sektörüne yön vermeye ve geliştirici firma özelliğini korumaya devam ediyor.

Daha önce Kayseri’de Talas, Melikgazi ve Kocasinan ilçelerinde kapalı yüzme havuzu,sosyal tesisler,spor alanları ve dinlenme alanlarını içinde barındıran, dört farklı site konseptinde projeyi hayata geçiren Arven Yapı bunlara beşincisini şehrin hızla gelişen İldem bölgesinde ARVEN FLORA projesiyle hayata geçiriyor.

ARVEN FLORA PROJESİ Kayserinin tek Doğa,Çocuk,Aile temasını yansıtan proje olma özelliğini taşıyor.

Toplamda 26.000 m2 arsa üzerine kurulan , %75’i ülkemizin geleceğinin teminatı olan çocuklarımıza ve ailelerine ayrılan bu büyük proje 217 adetkonut , 43 adet ticari ünitelerden oluşuyor.

ARVEN FLORA’da Dikkat Çekici özelliklerden bazıları ; Çocuk oyun alanları , spor sahaları, hobi bahçeleri , kum havuzları , çocuk trafik eğitim parkuru, yürüyüş yolları , geri dönüşümden elde edilen oyun alanları , kapalı-açık otopark ,kiler-saklama alanları , araç bakım istasyonu, sosyal tesis ve kafeteryalar ve 7/24 Güvenlik Hizmeti ile site sakinlerine huzurlu yaşam alanı imkanları sunulmaktadır.

Arven Yapı Flora projesi 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşmakta olup 155 m2-190 m2 aralığında  farklı tip ve alternatif kat planlarında sunulmuştur.

Kayseri’de kendi finans sistemi ile banka kredisi olmadan ödeme imkânı sunan ARVEN YAPI Flora projesine özel lansman döneminde ARVEN FİNANS SİSTEMİ ile 60 AY vade imkanını yine müşterilerine sunmuştur. Banka faiz oranlarının yüksek olduğu bu dönemde 60 AY vade imkanı ile sektöründe yine ilklere imza atarak öncülüğünü devam ettirmiştir.

Şehrin bir çok noktasında satış ofisleri bulunan ARVEN YAPI KayseriparkAVM’de saat 22:00 kadar projeyi tanımak isteyen müşterilerine ARVEN SATIŞ OFİSİNDE hizmet imkanı sunmaktadır.

Aramıza Hoşgeldin Flora… Kayseri halkına hayırlı olsun.

-NACİ GÜLTEKİN ŞEKER

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla