MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “ Evet’ diyeceğiz korkakların saltanat hesabını bozacağız. Evet sözdür yemindir vazgeçilmeyecektir. Evet,  sözde Kürdistan paçavrasına çıtını çıkartmayan yüz karası CHP’ye derstir. Evet,  bölücü Kandil çetesinin iflas ve hezimetidir.”dedi.

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, evet oyu ile saltanat kurmak isteyenlerin oyunlarını bozacaklarını ifade ederek, “Biz de er tükenmez kırılmakla, biz de ülkü bitmez önü kapatılmakla. Milliyetçi Hareket Partisi’ni içten içe yıkıp kalemizin hisarlarına taarruz eden kaçak ve korkakların fitne ve fesadına kanacak asla yoktur. Bunlar nereye giderse gitsinler her zaman musibetin çıbanbaşları olacaklardır. Asıl siyasi milatları 16 Nisan’da dolacak olan bedbahtların bitmeleri yakındır, bir daha ayağa kalkamamaları mukadderdir. MHP’den kovulduktan sonra fikirlerini oraya buraya rehin bırakıp, vicdanlarını esir düşürenlerin MHP’ye ömür biçmeleri Fısk’tır, kendileri gibi küstah bir tezvirattır. Milliyetçi Hareket Partisi teslim olmayacak, baş eğmeyecektir. Milliyetçi Hareket Partisi 16 Nisan’da demokrasi arenasında millet için evet, devlet için evet, Cumhuriyet için evet, Türklüğün bekası için evet, Türkiye için evet diyecektir. Evet diyeceğiz, korkakların saltanat hesabını bozacağız. Bir evetle, Türkiye’nin tarihsel hak ve çıkarlarını teyit edeceğiz. Evet sözdür, yemindir; vazgeçilmeyecektir. Evet Türkiye Cumhuriyeti’dir, evet milli birliğin simgesidir. FETÖ’ye, PKK’ya, PYD-YPG’ye, DHKP-C’ye ve de haçlı kafilesinin yüzüne milli ve sağlam şamar evetle vurulacaktır. Evet, sözde Kürdistan paçavrasına çıtını çıkaramayan, Mustafa Kemal’in partisi olduğunu söyleyen, ama tarihiyle çelişen yüz karası CHP’ye derstir. Evet, bebek katilini sahiplenmek için hayır çağrısı yapan bölücü Kandil çetesinin iflas ve hezimetidir. Sonuna kadar millet, sonsuza kadar devlet; 16 Nisan’da evet. Kaynağımız millet, kudretimiz devlet; irademiz evet, yine evet, bir kez daha evet. Çünkü bizler, varlık sebebimizin vatanımızın ve milletimizin geleceği olduğunun bilinci içerisindeyiz. Ne engellerden yılarız, ne de mücadele etmekten yorulur ve korkarız. Biz Milliyetçi Hareket Partisiyiz. Bu düşüncelerle sözlerime son verirken muhterem heyetinizi bir kez daha selamlıyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyor, Cenab-ı Allah’a emanet ediyorum.”diye konuştu.

ASLA GERİ DÖNÜŞ YOKTUR

Fırat Kalkanı operasyonunda asla geri adımın atılmayacağını söyleyen Bahçeli, “Fırat Kalkanı harekatının yeni hedefinin Menbiç olduğu bilinmektedir. ABD’nin tüm uyarılara rağmen teröristleri silahlandırması tam bir kovboy aymazlığıdır. Esad rejimi ve PYD’li teröristler arasında bazı anlaşmaların sağlandığına dair işaretler vardır. Suriye’de atılması gereken her adımın her zamankinden daha dikkatli atılması zorunludur. Bir zamanlar gündem de olan BOP acaba yeniden ısıtılıp gündeme mi getirilmektedir? Türkiye için Fırat Kalkanı harekatı beka konusudur. Asla tavizi geri dönüşü yoktur.”dedi.

 

“BRE DENSİZLER BUNLARI SİZE KİM ÖĞRETİYOR”

Bazı kokuşmuşlar diyor ki 16 Nisan’dan sonra MHP bitecek. Bre densizler bunları size kim öğretiyor. Bu, utanmalarını kaybetmiş zübüdükzadelerin canı böyle istiyor gönüllerinden bu geçiyor. MHP fani bedenlere değil ilelebet yaşayacak Türklüğün ana ve atar damarıdır. Bizde çok şükür ne sancak iner ne de damar biter.

AVRUPA REFERANDUMDAN ÜRKMÜŞTÜR

Türkiye bölgenin ağırlık noktasıdır. Türkiye kaynarsa Berlin yanacaktır. Türkiye kaybederse Londra kaosa yatacaktır. Geçen haftadan bu yana Almanya, Hollanda ve Avusturya’dan hazımsızlığın daniskası olan Türkiye aleyhtarı kararlar gelmektedir. Referandum hakkında oradaki vatandaşlarımızı bilgilendirmeden Almanya neden ürkmüştür. İfade özgürlüğüne gem vurmanın esas gayesi nedir? Yoksa Almaya hayır cephesinde yerini almıştır da bizim mi haberimiz olmamıştır. Almanya PKK ile yatıp FETÖ le kalkmaktadır. Almanya’nın yolu yol değildir. Avrupa duy sesimizi. Türk hükümeti yalnız değildir. Almanya başbakanı gerilimi artıracak eylem ve adımlardan kaçınmalıdır.

HABER : GÜLDEN ÇOKTAN

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla