MHP KOCASİNAN İLÇE TEŞKİLATI ERKİLET MAHALLE TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI

MHP Kocasinan İlçe Teşkilatı Erkilet Mahalle Temsilciliği miting havasında açıldı. Açılışa, MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan ve MHP Kayseri 27.Dönem Milletvekili aday adayları katılım gösterdiler.

MHP Kocasinan İlçe Başkanı Hacı Ali Doğan açılışta yaptığı konuşmada “Erkilet’in Kocasinan ilçemizde çok önemli bir yeri var ve Türk milliyetçilerinin ve ülkücülerin yoğun olduğu bir yerdir. Bilindiği üzere 24 Haziran günü Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilleri seçimleri beraber olacaktır. Ülkücüler olarak Cumhur İttifakı’nda Cumhurbaşkanı Adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Milletvekilliği seçimlerinde MHP olarak durmadan çalışacağız. İl Başkanımız Serkan Tok ‘on vekilin onuna da talibim’ diyor.  Biz ülkücüler inandığımız ve birbirimize kenetlendiğimiz zaman başaramayacağımız hiçbir şey yok. Bizler Genel Başkanımıza ve yüce Türk milletine söz verdik. Bu memlekette bir tek hain, bir tek terörist, bir tek fetöcü kalmayana kadar mücadelemiz devam edecektir. 24 Haziran seçimlerinin vatanımıza milletimize partimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” İfadelerine yer verdi.

MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ise, açılış konuşmasında Erkilet Mahalle Temsilciliği’nin hayırlı olmasını dile getirirken 15 Temmuz süreci ve 24 Haziran seçimleri ile ilgili görüşlerini belirtti.

Tok,  “Önümüzde 24 Haziran seçimleri var. Birçok ark aday adayı oldu birkaç gün içinde resmileşecek. 21 Mayıs itibariyle 24 Hazirana kadar MHP, sahaya inecek, çalışacak, partisini temsil edecek. Birliğimizi beraberliğimizi sağlayacağız. Hedefimizi hayal etmiyor ‘onda onu’ almak için çalışıyoruz. Hedefimiz yüksek ve çok çalışarak Rabbimizden istiyoruz, on milletvekilinin onunda talibiz” dedi.

O GÜN NE İSE BUGÜN DE AYNI SİYASET VE ÜSLUP

Tok şunları söyledi:

Ülkücü Türk milliyetçilerinin unutmaması gereken 15 Temmuz gecesi vardı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bunun bir darbe olduğunu ve Türk devleti ve yüce Türk milletine karşı yapıldığını söylemiş, bu darbeyi kesinlikle reddettiğini ilan etmiştir. O gün ne ise bugünde aynı tarz ve üslupla siyasetini devam ettiriyor. İki yıl içinde değişenler sadece devlete sahip olduğunu iddia eden bir hain yapının Türk Devletinden sökülüp atılmaya başlanması oldu. Uçak kaldırıp meclisi bombalayan, Özel Harekât Dairesi’ndeki kıymetli Türk polisini şehit eden, tankın altında ezen kurşun sıkan bu hain yapıyı Türk milletine unutturmayacağız. Bugün bize soran arkadaşlarımıza 14 Temmuza kadar MHP siyasi alanda AKP ile olan yarışına devam ediyordu, fakat 15 Temmuz gecesi ile AKP olan siyasi yarışını bir kenara koydu, 16 Temmuz itibariyle devletine yapılan saldırıda milim oynamadan yerini aldı. Aynı şekilde 16 Temmuzdan bugüne Türk dev ve Türk milletine yapılmış olan bu hain saldırı karşısında öncü kuvvet MHP ve ülkücüler olmuştur. Yıllar içinde liderimiz bizlere ‘Sokağa inmeyeceğiz, Türk milleti sokağa inerse ülkücüler bu milletin evlatları olduğu için inecektir’ demiştir. 15 Temmuzda da Türk milleti sokağa indi. Ülkücülerin özelliği ise bir adım öne geçmeleriydi. Tanklarda bozkurt yapan arabalarını tankın önüne koyup bozkurt yapan ve bir ay boyunca şehrin sokaklarını süsleyen ülkücü kardeşlerimiz değil miydi? O gün görevimizi yerine getirdik bugün görevimiz ise Cumhur İttifakını kuran bilge liderimizedir. Bu ittifakı taçlandırmak kendi belirlediğimiz Cumhurbaşkanı adayımızı tekrar Cumhurbaşkanı, Başkan yapmak için, bugün sahalarda mücadele ederken kendi partimizin milletvekili noktasında da onuna talip olduğumuzu tekrar belirtmek istiyorum. Bunun için çalışmanızı diliyorum, bunun için il teşkilatını çalıştırın diyorum. İl teşkilatı 24 saat Milliyetçi Hareketin emrindedir, hizmetindedir. Nereye çağırırsanız oraya geleceğimize söz veriyorum.

24 Haziran günü bayrama gider gibi sandığa gitmenizi MHP’nin mührünü görüp oy vermenizi istiyorum.’ Dedi.

Son olarak miting havasında gerçekleştirilen açılışta kurban kesilerek, Erkilet Mahalle Temsilciliği’nin hayırlı olması temennisinde bulunuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.