Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi Başkanı Enes Ertuğrul Kalın ve teşkilatı partiye yeni üye kazandırmak amacıyla üye standı açtı. Cumhuriyet Meydanı’na kurulan stand ilk günden yoğun ilgi gördü.

 

 

Cumhuriyet Meydanı’nda açılan standta konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi Başkanı Enes Ertuğrul Kalın: “Şehrin kalbinin attığı yer olması sebebiyle ilk standımızı Cumhuriyet Meydanı’nda açtık. 5 gün boyunca 11.00-18.00 saatleri arasında açık olacak olan standımızda üye kayıtları dışında vatandaşımızın istek ve taleplerini de dinleyeceğiz. Melikgazi ilçe teşkilatı olarak teşkilatımız bünyesinde ne kadar kaynağımız varsa hepsiyle standlarımızda vatandaşımızın derdini dinlemeye, istek ve taleplerine çözüm getirmeye çalışıyoruz. Bu noktada da iyi bir verim aldığımızı düşünüyoruz. İlk günümüz olan bugün de meclis üyemiz Rifat Açıkgöz’ün görevli olduğu standımıza yoğun bir üye katılım talebi olduğunu görüyoruz, bundan da memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

 

“ Gezi standlarımızla vatandaşımızın ayağına gideceğiz”

 

Üye kayıt çalışmalarını gezi standlarıyla da sürdüreceklerini belirten Kalın: “Çalışmalarımız elbette sadece burayla sınırlı kalmayacak. Nihayetinde hafta sonları da İldem ve Eskişehir Bağları’nda da üye kayıt standlarımız açılacak ayrıca bize ulaşamayan mahallelerimize de üye kayıt standları göndereceğiz. Bize ulaşamayan vatandaşımızın ayağına giderek ister kaydını isterse de istek ve taleplerini alacağız.” ifadelerini kullandı.

 

Ayrıca esnaf ziyaretlerimize de hız kesmeden devam ettiklerini dile getiren Başkan Kalın: “Her hafta bir bölgede esnaflarımızı ziyaret ederek derdini dinliyoruz. Ziyaretlerimize il başkanımız milletvekillerimiz de katılacak. Bu vesileyle de genel merkezimizin siyasetini halkımızla sokaklarda, meydanlarda, evlerinde, dükkanlarında aktarmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

HABER: SELMA KÖSEDAĞ

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla