Miniklerden Emniyet Müdürlüğüne Ziyaret

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173. Yıldönümü nedeniyle Hikmet Madazlı Anaokulu öğrencileri Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünde görevli polisleri ziyaret etti.
Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğüne sürpriz bir şekilde farklı polis birimlere ait giydikleri polis kıyafetleri ile polis abilerinin ve ablalarının Polis Bayramın kutladılar. Minik öğrenciler kendi elleri ile yaptıkları üç boyutlu Türk Bayrağı tablosunu polislere hediye ettiler.
Minik öğrenciler hazırladıkları koreografi ile İstiklal Marşını hep bir ağızdan söyleyerek polisleri duygulandırdılar. Polisler de minik öğrencilere Güven Abi polis maskotu eşliğinde onlara kısa bir gösteri ve sunumda bulundular.
Toplum Destekli Polislik görevlileri minik öğrencilerim bu anlamlı günlerinde kendilerine yapmış olduğu bu sürpriz ve mutluluk verici ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Ziyaret sonrasında günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.