ÖZDEMİR’DEN GÖRKEMLİ SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI VE İFTAR

Milliyetçi Hareket Partisi 1. Sıra Milletvekili adayı İsmail Özdemir’in Seçim iletişim merkezi, düzenlenen 1000 kişilik iftar yemeği sonrası Tacettin Veli Mahallesinde hizmete açıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Vekil Adayı İsmail Özdemir, 24 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri öncesi İl Teşkilatının düzenlediği program çerçevesinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Özdemir, gezilerine Ambar Mahallesinde bulunan KOSGEB Kayseri İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek başladı. İl Müdürü Ahmet Özbekler’i makamında ziyaret eden Özdemir, Kayseri’de yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler aldı, görüş alışverişinde bulundu. Milletvekili Adaylarında katıldığı programda daha sonra Ağaç İşlerinde bulunan esnaflar ziyaret edildi, destek ve dua talebinde bulunuldu.

Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, seçmenleriyle irtibatı daha kolay sağlamak için Tacettin Veli Mahallesi Seyyid Burhanettin Bulvarı yanında bulunan Altınay İş Merkezi’ndeki Seçim İrtibat Bürosu’na geçti.

Özdemir, MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, MHP 27. Dönem milletvekili adayları, Şehit Aileleri partililer ve çok sayıda vatandaş katıldığı programda Seçim irtibat bürosu önüne kurulan 1000 kişilik iftar sofrasıyla oruç açmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşadı.

İftar programı ve seçim iletişim merkezi hakkında bir açıklama yapan MHP Milletvekili 1. Sıra Adayı İsmail Özdemir, “Seçimlerin olmazsa olmazı seçim irtibat bürolarıdır. Çünkü teşkilatımız haricinde vatandaşlarımıza ulaşım kanallarından bir tanesi oluyor burası. Burada saygıdeğer Kayserili hemşerilerimiz zaman zaman  buraya gelerek hem bire bir kendileri ile görüşme imkanımız olacak. Hem de burada partimizin faaliyetleri ile alakalı gerek bizim çalışmalarımızla alakalı bilgi sahibi olabilecekler. Seçimlerle alakalı bastırmış olduğumuz bilgi broşür ve kitapçıklara vatandaşlarımız ulaşabilecekler. Gayretli bir çalışma içindeyiz. Bu çalışmada eksik bir yön eksik bir yer bırakmak istemiyoruz. İnanmışlık ve adanmışlık ölçüsünde üstümüze düşen ne ise layıki ile yerine getirme arzusu içindeyiz.  Milliyetçi Hareket Partisinin Kayseri’de mutlak  başarı sağlaması için bir arayış çaba içindeyiz. Bizler teşkilatımızın hazırladıkları programlar içinde olacağız. Orada katılıp vatandaşlarımızla buluşacak, onlarla kucaklaşacak hasret gidereceğiz. Seçim büromuz sürekli açık kalacak. Bu büroya zaman zaman bizlerde geleceğiz. Kampanyadan sorumlu arkadaşlarımızla toplantılarımızı burada yapacağız. Saygıdeğer hemşerilerimizle birlikte iftar programı tertip ettik. İftar masasında da lokmamızı paylaşmak istedik. Burası güzel ve işlek bir yer. Kayserili hemşerilerimizin hissiyatına tercüman olacağımız kanaatini taşıyorum. Burada sadece sohbet etmeyeceğiz, derdi olanlarında sıkıntılarını dinleyeceğiz. Seçim büromuz Kartal’a giderken, kümbetin karşısında. Tüm hemşerilerimiz buraya bekliyorum” dedi.

Yapılan duaların ardından İsmail Özdemir’in seçim irtibat bürosu, MHP İl Başkanı Serkan Tok, Milletvekili adayları ve diğer adayların kurdele kesmesiyle hizmete açıldı.

Özdemir’i açılışta başta babası ve aile yakınları da yalnız bırakmadı.  Açılış sonrası partililer seçim irtibat bürosunu gezerek Adaylara başarı dileklerinde bulundu. İsmail Özdemir’de seçim irtibat bürosuna gelen partililerle yakından ilgilendi, kaleme aldığı “Küresel Buhran Dönemi ve TÜRKİYE” isimli kitabını da imzalayarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.