Büyükşehir Belediyesi tarafından Ramazan’ın en güzel şekilde yaşanması için kurulan Ramazan Sokağı tüm güzellikleriyle devam ediyor. Her akşam bir konuğun katıldığı Ramazan Sokağı’na bu kez Dr. Adem Ergül iştirak etti.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN RAMAZAN’IN EN GÜZEL ŞEKİLDE YAŞANMASI İÇİN KURULAN RAMAZAN SOKAĞI TÜM GÜZELLİKLERİYLE DEVAM EDİYOR. HER AKŞAM BİR KONUĞUN KATILDIĞI RAMAZAN SOKAĞI’NA BU KEZ DR. ADEM ERGÜL İŞTİRAK ETTİ. 

Büyükşehir Belediyesi Ramazan Sokağı, Mimarsinan Parkı’nda çeşitli etkinliklerle devam ediyor. Ramazan ayına özgü ürün ve etkinlikleri bir arada bulunduran Ramazan Sokağı’nın teravih sonrası programına Dr. Adem Ergül katıldı.
Yapılan hayrın, iyiliğin, ibadetin saygıyla yapılması gerektiğini belirten Adem Ergül, bu şekilde yapılan işlerin daha doğru olacağını söyledi. Saygının ne denli önemli olduğunun altını çizen Ergül, “Yapılan ibadetlerin ve hayırların kendisi kadar yapılış şekilleri ve saygı uyandırması da önemlidir. Rabbimiz kurbanlık hayvanlara dahi saygı gösterilmesini istemiştir” dedi.
Dr. Adem Ergül’ün sohbetini Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan da izledi. Beyhan, sohbet sonrası Adem Ergül’e teşekkür ederek çiçek verdi. -KB

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla