Büyükşehir Belediyesi tarafından Mimarsinan Parkı’nda açılan Ramazan Sokağı birbirinden güzel etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Teravih namazı sonrası yapılan etkinliklere bu kez Sanatçı Aykut Kuşkaya katıldı.
Büyükşehir Belediyesi Ramazan Sokağı, bu ayın manevi ruhuna uygun etkinliklerle büyük ilgi görüyor. Ramazan Sokağı’nın teravih namazı sonrası başlayan programına Sanatçı Aykut Kuşkaya konuk oldu. Konserinde birbirinden güzel ezgiler seslendiren Kuşkaya, Gesibağları türküsünü de unutmadı.
Milli ve manevi değerlerimize vurgu yapan Aykut Kuşkaya’nın konserindeki en dikkat çekici parça 15 Temmuz Marşı oldu. Kuşkaya, “Allah bize bir daha 15 Temmuz’u yaşatmasın” dedi ve 15 Temmuz Marşı’nı seslendirdi.
Sanatçı Aykut Kuşkaya konserini ‘Bir Başkadır Benim Memleketim’ şarkısı ile tamamladı. İzleyenler konser süresince sık sık Aykut Kuşkaya’nın söylediği parçalara eşlik etti.
Aykut Kuşkaya konserinin sonunda sanatçıya ve izleyiciye böyle bir imkanın sağlanmasından dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Konseri izleyen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan da Aykut Kuşkaya’ya teşekkür ederek çiçek verdi. -kb

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla