TUFAN ZOR AKARYAKIT’TAN SPORCULARA TAM DESTEK

Son yılların dikkat çeken atletizm kulübü Kayseri Maraton Atletizm takımı artık Tufan Zor Akaryakıt’ın desteği ile daha yüksekleri hedefliyor. Milli takıma sporcu veren takıma Tufan Zor Akaryakıt malzeme ve seyahat sponsoru oldu.

Sprint, atlama branşları ve engelli koşularda çok sayıda sporcu yetiştiren, milli takıma sporcu veren takıma Tufan Zor Akaryakıt malzeme ve seyahat sponsoru oldu. Kayseri’den özellikle de zorluk derecesi yüksek, teknik isteyen kısa mesafe 60mt, 100mt, 200mt, 300mt engelli yarışları, uzun atlama, üç adam atlama, yüksek atlama, 4×100, 4×200 bayrak yarışlarında Türkiye şampiyonları, 2.ler 3.ler ve birçok branş da kürsüde birden çok sporcusu olan Kayseri Maraton Atletizm Takımı Kurucusu ve Antrenörü Beden Eğitimi Öğretmeni Cemal Koşmaz, tesadüfen tanıştığı Tufan Zor Akaryakıtla daha güçlü olduklarını söyledi.

Yerel yönetimlerin de desteğini bekleyen Koşmaz, “Ana kadromuz da şu an çoğunluğu kızlardan oluşan 35 çocuğumuz var. U14, U16,U18 yaş gruplarının hepsinde iddialıyız. Haziran ayında yapılan takım yarışlarında birçok kurumsal takımla rekabet ettik Kayserimizi en iyi şekilde temsil ettik ve 20 takım arasında branş eksiğimize rağmen 6.olduk. Tek dileğimiz yerel yönetimlerin bizi fark edip destek vermeleri” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.