DOÇ.DR. GÖKALP ÖNER AKP’DEN ADAY ADAYI

 

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Gökalp Öner, 24 Haziran’da yapılacak seçimde, AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

AK Parti’den milletvekili olmak isteyenler için aday adaylığı başvuru süreci başlatılmasının ardından, Kayseri’de milletvekili aday adaylıkları açıklanmaya başlandı. Türkiye’nin kendi alanında en genç veen çok ödülü bulunan, Kayseri ve çevre illerde sağlık alanında yaptığı çalışmalarla sevilen Doç. Dr. Gökalp Öner Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday adayı oldu.

Türkiye’de AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a milletin verdiği desteğin önemine işaret eden Öner, “Gün dirilişe ve şahlanışa geçen ülkemizin bir neferi olarak, Cumhur ittifakını destekleme günüdür.24 Haziran’da yapılacak olan seçimde her zamankinden daha diri olmalıyız” ifadesinde bulundu.

Doç. Dr. Gökalp Öner sözlerini şöyle sürdürdü: “15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından bakıyoruz ki FETÖ hala boş durmamakta,başta yurt dışında olmak üzere ülkemizi çok yanlış tanıtmaktahatta yaptıkları kanlı girişimi haklı çıkarmak ve kendilerini mağdur göstermek adına akla gelmeyen oyunlara devam etmektedir. Ne yazık ki ülkemizde de bu yapının zihniyetine sahip çıkılmaya başlanmıştır. Hepimizin bildiği gibi Ortadoğu ve bölgemizde oynanan oyunlar önce Irak, Suriye ve sonrasında ülkemiz üzerinde planlanmış ve ona göre dizayn edilmeye başlanmışken 15 Temmuz’la birlikte hainler Cumhurun tokadını yemiştir. Tokadı yemekle kalmayıp Ata topraklarımız hem Irak’da hem de Suriye’de Türkiyesiz plan kurulamayacağını ve bölgede etkin gücün Türkiye olduğunu anlamışlardır ve bu da bölgeyi dizayn etmeye çalışanları korkutmuştur. Gün dirilişe ve şahlanışa geçen ülkemizin bir neferi olarak Cumhur ittifakını destekleme günüdür. Üretimin esas alan güçlenen ve büyüyen ülkemizde bilimin ve ilmin daha ön planda olması için yapılan emeklerin daha verimli kullanılması için bir olmaya diri olmaya ve daha çok çalışmaya ihtiyacımız vardır. Ülkemiz 24 Haziran’da seçime gitmektedir bu seçimde sadece ülkemizin değil, bölgemizin de kaderi belirlenecektir. Ülkemiz üzerinde yeni oyunları bozmak ve ekonomiyi daha da güçlendirmek ve yeniden dirilişe geçen ülkemizi şahlandırmak için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olup ona destek olunmalıdır. Bizde ilmimizden, bilgimizden, gençliğimizden ve bölgemizden aldığımız destekle ülkemize ve memleketimize daha fazla hizmet etmek için görev ve sorumluluk alma talebinde bulunuyor, AK Parti’den milletvekili aday adaylığımı açıklıyorum. Gayret bizden, takdir Allah’tandır” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.