SPOR ADAMLARINDAN BİR VEFA GECESİ DAHA

Spor Adamları derneği tarafından 6’ıncısı düzenlenecek olan Vefa Gecesi programı ve plaket alacak olan isimler açıklandı.

Dernek Başkanı Halil Severcan tarafından yapılan açıklamada, şu açıklamaya yer verildi: “Kayseri Büyükşehir Belediyemizin ana sponsorluğunda gerçekleştirmekte olduğumuz Spor Vefa gecelerinin 6’ıncısı 4 Mayıs 2018 Cuma günü saat: 20.00 de Kadir Has Kongre ve Spor Merkezinde yapılacak. Vefa gecemizde spor adamları bir araya gelmiş olmanın mutluluğu içerisinde birbirleriyle kucaklaşıp hasret giderecekler. Faal spor adamlığını bırakmış sporcu, hakem, antrenör, yönetici, saha komiseri ve bürokratlar arasından tespit edilen 20 spor adamına Spor’da Vefa plaketi ve Onur belgesi verilecektir.

Öte yandan yaşayan spor adamlarına imkanlarımız oranında göstermeye çalıştığımız vefayı ebediyete intikal etmiş, adeta isimleri unutulmuş, spor adamlarına da göstermek için tespit edebildiğimiz ve bilgileriyle resimlerine ulaşabildiğimiz rahmetli spor adamlarını gecemize taşımak için onlarla ilgili slayt gösterisi yapıp hepsine fatihalar yollayacağız.

Böylece bir nebze olsun geçmişlerimizi de yad etmiş olmanın huzurunu yaşayacağız.

20 spor adamına ve onların şahsında tüm spor adamları onuruna vereceğimiz kokteylle tüm spor camiamız mensuplarını bekliyoruz. Ömrümüz ve imkanlarımız yettiğince tüm spor adamlarına da plaket vermek için gayret edeceğiz. Bu konularda spor dünyamız mensuplarından manevi destek bekliyoruz. Vefa gecemizde tüm spor adamlarını görmek istiyoruz” İLYAS KAPLAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.