Kocasinan Belediyesi’nden ailelere destek

Kocasinan Belediyesi, milli ve manevi değerlerinin yaşatılması ve aile bağlarının güçlendirilmesi amacıyla düzenlenen eğitimlerle kadınları geleceğe hazırlıyor.
Açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen Kocasinan Belediyesi Gevher Nesibe Hatun Eğitim Kültür Spor Merkezi’ndeki Aile Eğitimi Kursları için başvurular başladı. ‘Aile Eğitimi Kursu’na gencinden, yaşlısına tüm hanımlar katılabilecek. Haftanın iki günü verilecek eğitimin saat ve günlerinin şu şekilde olduğu öğrenildi;
Yetişkinlere verilecek olan 3-6 yaş çocuk eğitimi kursu perşembe günleri saat 13:00-16:00 arasında, 7-11 yaş çocuk eğitimi kursu ise cuma günleri saat 09:00-12:00’de olacaktır. Kursa katılmak isteyenlerin, Yakut Mahallesi’ndeki Gevher Nesibe Hatun Eğitim Kültür Spor Merkezine başvurmaları yeterli olacaktır.
Aile Eğitim Öğretmeni Hatice Bilge Karaboğa’nın vereceği kursta, eğitimini başarı ile tamamlayan kursiyerlere Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verileceği belirtildi. Ayrıca Merkezde deneyimli eğitmenler tarafından kadınlara yönelik birçok branşta profesyonel eğitimlerin yer alacağı bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.