Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, her fırsatta çat kapı ziyaretler yaparak ailelerin misafiri oluyor. Bu kapsamda Uğurevler, Kocasinan ve Hilal Mahallelerinde 4 aileyi ziyaret eden Başkan Çolakbayrakdar, çocukların ve aile fertlerinin sevgisiyle karşılandı. Özellikle çocukların gözdesi olan Başkan Çolakbayrakdar, ziyaret sırasında hem ailelerin taleplerini dinledi hem de çocuklarla keyifli sohbetlere imza attı. Ziyaretlere sıcakkanlılığıyla renk katan Başkan Çolakbayrakdar, bir kez daha gönülleri fethetti.
Ziyaretlerde çocuklara çeşitli hediyeler veren Başkan Çolakbayrakdar, AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Muammer Kılıç ile birlikte her fırsatta aile ziyaretlerini sürdürdüklerini ifade ederek “Vatandaşlarımızla her zaman birlikteyiz. Hep dile getirdiğim gibi Kocasinan büyük bir aile ve bu aile her geçen gün daha da büyüyen, daha mutlu ve daha huzurlu bir hale geliyor. Vatandaşlarımızla birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusu içinde gönül birliği oluşturuyoruz. Bundan dolayı adeta Kocasinan ailesiyle gönülden gönüle bir iletişim kurduk. Çünkü sohbetimizi samimiyet ve güven üzerine kuruyoruz. Onlarla sohbet edip istek ve taleplerini dinliyoruz. Bu şehre hizmet etmenin ve bu hizmetin güler yüz olarak dönmesinin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Allah birliğimizi beraberliğimizi dirliğimizi bozmasın.” diye konuştu.
Evlerine ziyaretten dolayı oldukça mutlu olan aileler ise “Başkanımız evimize geldiği için büyük bir onur duyduk. Bizlere göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı çok mutlu olduk. Zaten başkanımızın sıcakkanlılığından dolayı her zaman ailemizden biri olarak görüyoruz. Her zaman ne talebimiz olursa yerine getirdi. Allah razı olsun.” ifadelerine yer verdi.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla