Kursiyerlerden Başkan Çolakbayrakdar’a Anlamlı Hediye

Kocasinan Belediyesi Ziya Gökalp Semt Konağı’nda eğitim gören kursiyerler, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kocasinan Belediyesi’nin seminer salonunda misafirlerini ağırlayan Başkan Çolakbayrakdar, kadınların toplumda ayrı bir yeri ve önemi olduğunu vurgulayarak, sosyal, eğitim, sanat, spor ve kültürel gibi alanlarda her zaman kadınlara destek olacaklarını söyledi.
Sosyal belediyecilik hizmetleriyle ilçe sakinlerinin takdirini toplayan Başkan Çolakbayrakdar’a kursiyerler, özel olarak hazırladıkları el emeği göz nuru hediyeyi takdim etti. Kursiyerler, kişisel becerilerini geliştirmeleri konusunda Kocasinan’lı hanımlara katkı sunduğu ve sosyal hayata katılımlarına öncülük ettiği için Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.
Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çolakbayrakdar, kadınlara yönelik yapılan hizmetlerden bahsederek, “Kadınlarımıza yönelik düzenlediğimiz kurslarımızı semt konaklarımızda yaygın hale getirdik. Kurslarımızı daha da artırmak için kadınlara yönelik dünya stantlarında özel bir tesis yaptık. Yakut Mahallesi’nde kadınlara özel yapmış olduğumuz ‘Kadın Gelişim Merkezi’nde eğitim, sosyal, spor, kültürel gibi alanlarda hizmet vereceğiz. Diledikleri zaman hanım kardeşlerimiz fitness salonlarında, havuzlarda spor yapabilecek. Eğitim salonlarımızla eğitim görüp kendilerini geliştirecekler. Ayrıca kafeteryasında keyifli vakit geçirecekler. Bununla kalmayıp psikologdan diyetisyene kadar değişik branşlarda destek verilecek. Şuanda merkezimiz fiziki olarak inşaatı tamamlandı. Önümüzdeki günlerde hizmet vermeye başlayacak. Kocasinan Belediyesi olarak hedefimiz bu tıp merkezlerimizi birçok mahallede yaygın hale getirmektir. Ziya Gökalp Mahallemizde nüfusu ve konumu bakımından önemli olduğu için en yakın zamanda bu gibi tesisi sizlere sunacağız.” ifadelerini kullandı.
Konuşmanın ardından semt konağı eğitmeni, kursiyerler tarafından hazırlanan el emeği göz nuru hediyeyi Kocasinan Belediyesi Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’a takdim etmesiyle ziyaret sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.