MHP MELİKGAZİ TEŞKİLATINDA ÜYE KAYDINA YOĞUN İLGİ

MHP Melikgazi Teşkilatı Cumhuriyet Meydanı  Bürüngüz Cami yanında üye standı açtı. 3 gün sürecek standa vatandaşlardan yoğun katılım sağlandı.

Konuyla ilgili gazetemize açıklamada bulunan Kayseri  Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Başkanı  Ertuğrul Yücebaş açıklamasında, “15 Temmuz sürecinden sonra  partimize ciddi anlamda üye kaydı var. Baktık yoğun katılım var stand açarak insanımızın huzuruna çıkalım üye olmak isteyen gelsin partimize üye olsun dedi. Resmi kayıtlara baktığımızda her siyasi partinin üyelik sayısında düşüş varken Milliyetçi Hareket Partisi’nde ciddi bir üye artışı var. Zannedildiği gibi algıyı yönetenler tarafından gündeme gelen istifaların tamamen hayali  olduğunu ifade eden  Başkan Yücebaş, ‘Basında “MHP’de Deprem”, “ MHP’de Şok İstifa” gibi  yapılan haberler algıyı yöneten zihniyetin yanlış bir bilgilendirme olduğu aşikar. İnanın ismi geçen kişilerin birçoğunun partimize  üyeliği bile yok. İstifa etmesi gereken insanlar  teşkilatımıza gelip istifa dilekçelerini bırakacaklar. Bize ulaşan bu şekilde ciddi bir istifa mevzu bahis değilken tam tersi ciddi bir teveccüh olduğu için insanımızın huzuruna  Cumartesi gününe kadar çıkacağız.

HEDEFİMİZ 15 BİN ÜYE

Hedefimiz  şu anda 8 bin yüz üyemiz var. Bunu Melikgazi İlçe Teşkilatı olarak 15 bin kişiye çıkarma gayesindeyiz. Son olarak ta önümüzdeki süreçte Kasım ayının 3. haftasında bu üyelerimizle beraber  bir program düzenleyerek kararı alınmamış  yeni üyelerimizi katılım adıyla kamuoyuna duyuracağız.” ifadesini kullandı. -HABER NACİ GÜLTEKİN ŞEKER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.