Milletvekili Aday Adayı Barbaros’tan KGC’ye ziyaret

AK Parti Kayseri Milletvekili Aday Adayı Nevzat Barbaros, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni (KGC) ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Kars, Ardahan Iğdırlılar Derneği Başkan Yardımcısı Aytaç Kırmıztaş, “24 Haziran Genel Seçimleri’nde bizler Doğu ve Güneydoğulular olarak Nevzat Barboros ağabeyimizi meydana çıkardık. İnşallah AK Parti’de bize listede yer verirse var gücümüzle çalışacağız. Vermese de çalışacağız ama bizler kendimizi göstermek, listede olmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.
AK Parti Kayseri Milletvekili Aday Adayı Nevzat Barbaros ise ülke ve millet için hizmet etmek istediklerini ifade ederek; “24 Haziran tarihinde cumhurbaşkanımızın önderliğinde yapılacak olan genel seçimlerde aday adayı olarak meydana çıktık. Ülkemize ve milletimize menfaatleri doğrultusunda ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Ülkemiz ve milletimiz için hizmet etmek istiyoruz. Bu anlamda da bize görev verilsin ya da verilmesin hizmet için talibiz” diye konuştu.
KGC Başkanı Metin Kösedağ da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Barbaros ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.