Vali Kamçı’ya Vakıflar Haftası Ziyareti

Vakıflar Bölge Müdür Vekili Murat Seçilir ve beraberindeki heyet, 5-11 Mayıs tarihleri arasında kutlanan “Vakıflar Haftası” dolayısıyla Vali Süleyman Kamçı’yı makamında ziyaret etti.
Heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Kamçı, konuşmasında, Osmanlı döneminden beri vakıfların çok büyük hizmetler yapan önemli kuruluşlar olduğunu ifade ederek, sosyal ve kültürel alanda çok önemli çalışmalara imza atan vakıfların, bünyelerinde köklü değerleri barındırdıklarını ve sosyal anlamda ülkenin geleceğine çok önemli katkılar sunduğuna dikkat çekti.
Vali Kamçı, Vakıflar Bölge Müdür Vekili Murat Seçilir ve beraberindeki heyetin nezdinde tüm vakıf çalışanlarının haftasını kutlayarak, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyaret sırasında Vali Kamçı’ya vakıf olarak gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler veren Vakıflar Bölge Müdür Vekili Murat Seçilir, bu seneki Vakıflar Haftasının temasının “ Vakıf Kuran Kadınlar” olarak belirlendiğini belirterek, hafta boyunca yapılacak çeşitli etkinliklerle Vakıflar Haftası’nı geniş bir yelpazede kutlayacaklarını ifade etti.
Ziyaretin sonunda Vali Kamçı, Vakıflar Bölge Müdür Vekili Murat Seçilir ve beraberindeki heyetle günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.