SELİM GÜMÜŞ GÖREVİNİ DEVRETTİ

2 yıldır Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini başarıyla üstlenen, Kayseri Ülkü Ocakları eski Başkanı Selim Gümüş, bu görevini Zeynel Uğur Göleli’ye devretti.

Yapılan görev teslim töreninin ardından Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ile birlikte milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret eden Selim Gümüş, ülkü ocaklarına hizmet etmenin kendisi için bir onur olduğunu söyledi.  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’de Selim Gümüş’ün oldukça zor bir dönemde 2 sene boyunca görevini başarıyla yerine getirdiğini ifade etti.

Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Selim Gümüş “ Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz’un takdirleri ile görevimi sayın başkanımız Zeynel Uğur Göleli’ye devretmiş bulunuyorum. Görev yaptığım süre içerisinde ocaklı olmanın şerefi ve bilinci ile hareket ederek, yöneticilerimizin de destekleriyle elimizden geldiğince davamıza hizmet etmeye çalıştık. Başta yiğit dava adamı, genel başkanımız SayınOlcayKılavuz olmak üzere genel merkez, il ve ilçe yöneticilerimize desteklerinden ötürü teşekkür ederim.Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da SayınOlcay Kılavuz Bey’in ve bilge liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in emirleri doğrultusunda çalışacak, ocaklı olmanın şerefi ile yaşayacağım.” dedi. -GÜLDEN ÇOKTAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.