Büyükşehir Belediyesi Ramazan Sokağı’nda düzenlenen etkinlikler kapsamında Sufi Mehter grubu konser verdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de konseri izleyenler arasındaydı.
Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan Sokağı’na ilgi her geçen gün artıyor. Mimarsinan Parkı’ndaki Ramazan Sokağı’nın teravih namazı sonrası yapılan etkinliklerine Sufi Mehter katıldı. Sufi Mehter tarafından okunan ilahi ve marşlara seyirciler de eşlik etti.
Konserin bir bölümünü Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ile Kayseri’de bulunan AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş da izledi. Konser sonrası kürsüye çıkarak Sufi Mehter’e teşekkür eden Başkan Mustafa Çelik, Sufi Mehter’in her zaman olduğu gibi yine güzel bir gece yaşattığını söyledi.
AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş da Ramazan Sokağı’nın iftarla sahur arasında insanları bir araya getirmesi ve kültürel değerlerimizin yaşanması noktasında önemli bir görev üstlenmesi nedeniyle anlamlı olduğunu belirtti ve böyle bir etkinlikten dolayı Başkan Mustafa Çelik’e teşekkür etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, konser sonrası konuklarıyla Ramazan Sokağı’nı ve burada yer alan Kayseri Fotoğraf Yarışması’nın en güzel fotoğraflarından oluşan sergiyi gezdi. -KB

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla