Talas Muhtarları Ömer Halisdemir’in şehitliğini ziyaret etti

Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Talas mahalle muhtarlarını 15 Temmuz’da karanlık gecenin kahramanı Astsubay Ömer Halisdemir’in Niğde’de bulunan şehitliğini ziyarete gönderdi.
Muhtarlardan oluşan kafile, Bor İlçesi Çukurkuyu kasabasındaki şehitliği ziyaret ederek Kur’an-ı Kerim tilavetinde bulundu.
Muhtarları uğurlamaya gelen Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Geçtiğimiz sene muhtarlarımızı Çanakkale’ye göndermiştik. Ömer Halisdemir şehidimizi ziyaret için muhtarlarımıza söz vermiştim. Muhtarlarımız Niğde Bor’da kahraman şehidimizi ziyaret edecekler. Aşure Günü’nün mübarek bir gün olması dolayısıyla özellikle bu güne denk getirdik. Muhtarlarımıza hayırlı yolculuklar dilerim” dedi.
Ülkenin çok kritik bir dönemi atlatarak geride bıraktığını söyleyen Başkan Palancıoğlu, “Ülkemizin parçalanması için her türlü yabancı güçlerin hesap yaptığı bir dönemdeyiz. Ömer Halisdemir gibi şehitlerimiz de bu birlik ve beraberliğe vesile olan ülkemizin en önemli sembolleri. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın. İnşallah hepimizi Ömer Halisdemir gibi bu ülkeye hizmet eden, canını bu ülke için feda eden şehitlerden olmayı nasip etsin” diye konuştu. -iha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.