Kayseri Meydan Gazetesi olarak son sayımızı yayınladık bugün. Her bitiş yeni bir başlangıçtır aslında. Biz de tüm Kayseri basını olarak yeni oluşuma dahil olup yeni bir başlangıç yaptık. Kayseri’de resmi ilan alan 14 gazete toplanıp 5’er grup oluşturup ilimizdeki gazete sayısını 3’e düşürmeye karar verdi. Gazetemiz bundan böyle grubumuzda bulunan Kayseri Gündem Gazetesi, Kayseri Anadolu Haber, Kayseri Deniz Postası ve Kayseri Olay Gazetesi olarak toplamda 5 gazetenin ortaklığıyla oluşan Kayseri Anadolu Haber Gazetesi adıyla günlük yayınlanacak.

 

20 Ocak 2020’de 18. yaşını kutladığımız gazetemize veda etmek oldukça ağır açıkçası. 5 yıldır bizzat içinde bulunduğum, emek verdiğim, kendi gazetem gibi sahiplenip, koruyup çalışıp didindiğim gazetemde, gerek Genel Yayın Yönetmenim Rıfat amcamla, gerek Yazı İşleri Müdürüm Kürşat abimle, gerek spor muhabirim İlyas’la, gerek grafikerim Gülnur’la gerek yıllanmış kardeşim Naci, gerek stajyerlerimle, gerekse Hunat TV kanal ekibimizle kocaman bir aile olduk. Efsane dostluklar kazandım, hepsine ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim.

Ben yine isim hakkımızın devam ettiği Meydan Gazetesi ve Hunat Tv bünyesinde devam edeceğim, Yollarımızın ayrıldığı tüm dostlarım daha güzel yollarda yürürler inşallah. Gazetemizin yayınladığı kuruluş olan Kayseri Anadolu Haber ekibine gelecek olursak, harika bir ekip oldu. Gazetemize yeni yayın hayatında başarılar diliyorum.

 

Bismillah diyip çıktığımız bu yolda yarından itibaren bayilerden Kayseri Anadolu Haber Gazetesi alarak bizlere olan destek ve katkılarınızı sürdürebilirsiniz.

Yazar Hakkında

İlgili Yazılar

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla