HER VEDA BİR BAŞLANGIÇTIR

Her veda üzücüdür. 20 Ocak 2003 tarihinde kıymetli babam yol başçım Rifat Açıkgöz tarafından kurulan daha lise yıllarımda çalışmaya başladığım Kayseri Meydan Gazetesinin günlük yayın hayatına 31 Ağustos 2020 tarihi itibari ile son veriyoruz.
Bizim için çok zor bir durum olsa da gazetecilik mesleğini onurlu bir şekilde devam ettirmek adına böyle bir karar almamız gerekiyordu. Kayseri’de yarından itibaren resmi ilan alan gazetelerin birleşmesi ile yeni bir dönem başlayacak. Kayseri Meydan Gazetesi’nin de içinde bulunduğu 5’li birleşme grubu ile yolumuza devam edeceğiz. Meydan, Olay, Deniz Postası, Gündem ve Anadolu Haber ortak grubu 1 Eylül itibari ile Kayseri Anadolu Haber Gazetesi’ni yeni kadrosu ve ekibi ile çıkarmaya başlayacak.
Bir yandan veda ederken bir yandan da yeni bir başlangıca ‘Bismillah’ diyeceğiz.
17 yıllık ekmek teknemiz, alın terimiz, göz bebeğimiz, Canım Babam ve birçok dostumuzla anılarımızın saklı olduğu hatırasını ölene dek unutamayacağım, her gün binbir emekle yazıp çizdiğim, evladım gibi büyüttüğüm Kayseri Meydan’a veda etmek inanın çok acı.
İnancım, ilkem, Ülküm adına bir eşya ve araç olmaktan öte Kayseri Meydan 17 yılda hep adına yakışır işler yaptı. Bizi 17 yıl taşıdı ve bugünlere kadar getirdi.
Çok şükür ki bugün bir televizyon kanalı kurmamızın vesilesi oldu. Yol taşı oldu. Hunat Tv’nin bugünlere gelmesinde gazetedeki deneyimimiz çok büyük katkısı oldu.
Bize böyle bir gazeteyi 17 yıl çok zor şartlarda da olsa çıkarmayı nasip eden Rabbime şükrediyor, tüm okuyucularımıza teşekkür ediyor ve haklarını helal etmelerini istiyorum.
Yarından itibaren Bayilerden Kayseri Anadolu Haber alarak bizlere olan destek ve katkılarınızı sürdürebilirsiniz.

#kürşataçıkgöz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.