BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, “‘YENİ KOCASİNAN’I HIZLA ŞEKİLLENDİRİYORUZ”

Durmak bilmeden çalışan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar,  hafta sonunda da Kocasinan için yatırım ve projelerle ilgili başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle istişare toplantısı gerçekleştirdi. Başkan Çolakbayrakdar, istişare toplantılarıyla Yeni Kocasinan’ı hızlı bir şekilde şekillendirdiklerini vurguladı.

Başkan Çolakbayrakdar, öncelikli olarak insan ve hizmet odaklı projeler ürettiklerini vurgulayarak, “Kocasinan Belediyesi olarak rutin belediyeciliğin yanı sıra kadınından erkeğine, yaşlısından gencine herkes için projeler üretiyoruz ve hayatın her alanına yönelik hizmetlerimizle vatandaşımızın yanında oluyoruz. Kayseri’de yaşayan tüm vatandaşlarımızın memnuniyetini ve yaşam kalitesini yükselten hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz ve bu çerçevede vatandaşlarımızın mutluluğu ve huzurunu esas alarak, hafta içi- hafta sonu demeden çalışıyoruz. Bu kapsamda yaptığımız toplantılarla birim müdürlerinin yaptıkları ve yapacakları çalışmaları değerlendiriyoruz. Projelerin kusursuz olması için titiz bir çalışma yürütüyoruz. İstişare toplantılarımızla 2018 yılında yapılacak projelere de son şeklini veriyoruz. Bütün hedefimiz vatandaşlarımızın daha huzurlu ve daha mutlu olmalarını sağlamaktır. Yaptığımız çalışmalarla Kocasinan, daha da güzelleşecek ve yenilenecek” ifadelerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, “Kocasinan’ı eğitim, bilim, spor, kültür, sanat ve sağlık merkezi yapmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye sözlerini noktaladı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.