Kaçak sigara ve uyuşturucu operasyonu: 2 gözaltı 

AYSERİ’NE KOM VE NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNİN YAPTIĞI OPERASYONDA 175 GRAM UYUŞTURUCU MADDE İLE BİN 800 PAKET KAÇAK SİGARA ELE GEÇİRİLDİ. OPERASYONDA İKİ KİŞİ GÖZALTINA ALINDI. (İHA/KAYSERİ-İHA)

Kayseri’ne KOM ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı operasyonda 175 gram uyuşturucu madde ile bin 800 paket kaçak sigara ele geçirildi. Operasyonda iki kişi gözaltına alındı.
Edinilen bilgiye göre Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ile Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin ortak operasyonunda bir araç durduruldu ve arama yapıldı. Doğu illerinden uyuşturucu madde ve sigara getirileceği ihbarı üzerine durdurulan araçta yapılan aramalarda 175 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi. Araçta bulunan 44 yaşındaki K.A. ile 23 yaşındaki yabancı uyruklu H.M.H. yakalanarak gözaltına alındı.
Zanlılardan K.A.’nın evinde yapılan aramalarda 2 adet tabanca, bir adet pompalı tüfek, hassas terazi, 17 adet tabanca fişeği ile bin 800 paket kaçak sigara ele geçirildi.
Yetkililer, zanlılar hakkında işlem başlatıldığını bildirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.