Vali Süleyman Kamçı Yaralı Askerleri Ziyaret Etti

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, 17 Aralık’ta Kayseri’de meydana gelen bombalı terör saldırısında yaralanan askerleri ziyaret etti ve yakınları ile görüştü.
Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, sabah saatlerinde Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yatan yaralı askerleri ziyaret ederek hastane yetkililerinden bilgi aldı. Vali Kamçı, Yaralı askerleri ziyaretinden sonra yakınları ile de görüştü.
Hain saldırıda yaralanan askerlerimiz ve aileleriyle sohbet eden Vali Kamçı, “Allah sizleri ailelerinize ve bizlere bağışladı. Bir an önce sağlığınıza kavuşmanız için dua ediyoruz. ”dedi.

Vali Kamçı, Kayseri Valiliği olarak şehit ailelerine ve yaralı askerlerin yakınlarına bir otel tahsis ettiklerini ifade ederek, “Ancak vatandaşlarımızdan ve diğer otellerden şehit yakınlarımız ve yaralı askerlerimizin yakınları yemek, barınma gibi hususlarda hizmetlerindeyiz diye müracaatlar oldu, asker yakınlarımızın her türlü ihtiyaçları vatandaşlarımız ve kurumlarımız tarafından giderildi.” dedi.

Terörle Mücadele konusunda kararlık mesajlarını yineleyen Vali Kamçı, “Devletimiz bu terör belasını yenecek güçtedir. Acımız büyük. Ama bu aziz milletimizin huzur ve güveni için çalışmalarımız tüm gücüyle sürecek” şeklinde konuştu.
Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 17 Aralık’ta Erciyes Üniversitesi yerleşkesi yakınında meydana gelen bombalı terör saldırısında yaralanan 7 asker tedavi görüyor. Askerlerden 2’sinin yoğun bakımda 5’inin ise serviste tedavi gördüğü öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.