Büyükşehir Yatırımları Planlanıyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 2017 yılını planlamak için 16 ilçenin belediye başkanıyla yaptığı toplantının ardından ilçe belediye başkanlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Çelik, Yahyalı, Tomarza ve Özvatan Belediye Başkanlarıyla da birer görüşme yaptı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 2017 yılında ilçelere yapılacak yatırımlar için 16 ilçenin belediye başkanıyla bir toplantı yaparak tüm başkanlardan taleplerini istedi. Bu toplantının ardından ilçe belediye başkanlarıyla tek tek görüşmeler yapan ve taleplerini alan Başkan Çelik, bu çerçevede üç ilçenin belediye başkanıyla daha bir araya geldi.
Başkan Mustafa Çelik’i Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk ve Özvatan Belediye Başkanı Halit Demir de ziyaret etti. Belediye Başkanları, ziyaretlerinde 2017 yılında yapılmasını talep ettikleri konularla ilgili Başkan Mustafa Çelik’e birer dosya sundu.
2017 yatırım yılını planlamadan önce tüm ilçelerden kendi bütçeleriyle yapacakları yatırım ve Büyükşehir’den taleplerini içeren bilgiler aldıklarını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, bu bilgiler doğrultusunda 2017 yatırım programını belirleyeceklerini söyledi. İlçelerde çok önemli hizmetler yaptıklarını ve yapmaya da devam edeceklerini ifade eden Başkan Çelik, “Şehrimizin topyekun kalkınmasını amaçlıyor ve bu anlamda ilçelerimizin tüm ihtiyaçlarını gidermek için çalışıyoruz. 2017’yi planlarken de ilçelerimizle uyum içindeyiz. Aramızdaki uyum ve bu doğrultuda yaptığımız planlama verimi de artırıyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.