Akkışla Belediye Başkanı Ali Ergül, ilçede elektrik hatlarının yer altına alınmasıyla ilgili çalışmalara başlandığını söyledi.
3 buçuk yıldan bu yana Belediye olarak alt yapı çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Başkan Ali Ergül, en son elektrik hatlarının yer altına alınması çalışmalarına başladıklarını ifade etti. Yer altında yapılan çalışmaların ileride yapılacak olan diğer çalışmaları kolaylaştıracağını belirten Başkan Ali Ergül, “Alt yapıya girmeden asfalttan düzeltmeyi isterdik ancak bundan belirli süre sonra elektrik, kanalizasyon ve sulama suyu yerin altına alınacağı için yaptığımız hizmetler boşa giderdi. Biz 3.5 yıldır yerin altında çalışıyoruz. Buradaki çalışmalarımızı çabucak bitirelim ki önümüzdeki yıllarda belediye altyapılarla uğraşmasın. Hedefimiz buydu ve hedefimize ulaştık. Bundan sonra da bu hizmetlerimizin devamı gelecek. Vatandaşlarımıza gösterdikleri sabır ve verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

AKKIŞLA BELEDİYE BAŞKANI ALİ ERGÜL, İLÇEDE ELEKTRİK HATLARININ YER ALTINA ALINMASIYLA İLGİLİ ÇALIŞMALARA BAŞLANDIĞINI SÖYLEDİ. (İHA/KAYSERİ-İHA)

Başkan Ali Ergül, Kululu, Prof. Ahmet Uğur, Hastane, Şehit Fikret Tunç ve Kayseri Caddelerinde çalışmaların sürdüğünü sözlerine ekledi.

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla