EZGİ DOĞAN GURURUMUZ OLDU

Geçtiğimiz günlerde Ankara’da gerçekleştirilen Vücut Geliştirme ve Fitness İl Şampiyonası’na ilimizi temsil eden Ezgi Doğan şampiyon olarak bir ilki gerçekleştirdi.

Fitness sporrunun henüz başında olan 20 yaşındaki Ezgi Doğan kısa sürede çok  çalışarak şampiyon oldu. Geçen senenin şampiyonu ile karşılaşan Ezgi  rakibini saf dışı bırakıp bu yılın şampiyonu olmayı başardı. Genç sporcu Doğan, 17 Eylül’de İstanbul ‘da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’na katılacak. Çalışmalarına devam eden Ezgi Doğan burada da şampiyon olmak istiyor. Hayallerine ulaşmaya başladığını kaydeden genç sporcu, “Hayalimdi diyebilirim. Dönüm noktam Türkiye Vücut Geliştirme Fitnes ve Bilek Güreşi Federasyonu (TVGFBF) eğitimine katılmak oldu. Kayseri’nin ilki olmak benim için gurur verici. Ailem her zaman destek oldu, hiçbir zaman beni yalnız bırakmadılar. İlk günden bugüne kadar inanıp yanımda olan bana spor salonunun kapısını açan Ersen Öztürk hocama teşekkürlerimi sunarım. Kayseri için daha güzel başarılar getirmek için çalışmalarıma devam ediyorum. Sırada Türkiye şampiyonası var. Kayseri adına daha güzel başarılar getirmek için çalışmalarıma ara vermeden devam ediyorum” dedi. İLYAS KAPLAN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.