ARSLAN, “YAPILAN FEDAKARLIĞIN FARKINDAYIZ”

Geçen hafta yaptığı antrenman ile sezonu açan Talasgücü Belediyespor teknik direktörü Halil Aslan, yapılan fedakârlıkları boşa çıkartmadan bir sezon geçirmeyi planladıklarını kaydetti.
Talasgücü Belediyespor Teknik Direktörü Halil Aslan, “ Bu sezon başta Onursal Başkanımız ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu olmak üzere yönetim kurulumuz büyük fedakârlıklar yaptılar. Kendilerine buradan teşekkür ediyorum. Yeni sezon hazırlıklarımıza bugün yaptığımız ilk çalışma ile start verdik. Yeni sezonda her şeyden önce sakatlıksız ve kazasız bir sezon geçmesini temenni ediyorum. Bu sezon kadromuza 9 oyunu kattık. Bu 9 oyuncumuzda kendilerini kanıtlamış oyuncular. Geçtiğimiz sezon kadromuzda yer alan 10 oyuncu ile de yolumuza devam ettik. İyi bir oluşum yaptık. Şimdi ilk hedefimiz sezon öncesi iyi bir hazırlık evresi geçirmek ve kaynaşmayı sağlamak olacak. Hazırlıklarımıza kendi tesislerimizde devam edeceğiz. Umarım her şey güzel geçer ve yapılan fedakârlıkları boşa çıkartmamış oluruz” diye konuştu.NACİ GÜLTEKİN ŞEKER

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.