Bakan Özhaseki’nin Nevşehir ziyareti

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, partisinin Nevşehir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Mart ayı il danışma toplantısına katıldı.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki partisinin Nevşehir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Mart ayı il danışma toplantısına katıldı. Özhaseki, Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezine gelişinde davulculara bahşiş verdi.
Toplantıda konuşan Bakan Özhaseki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirerek, “Ben Kılıçdaroğlu uzmanı olduğum için Allah muhalefetin başından almasın. Sonuna kadar Genel Başkanlığını devam ettirsin. Şimdi bu adamcağız yeni genel başkan oldu. İlk konuşmasını yapıyor mecliste, meseleyi dönderdi dolaştırdı yolsuzluklara getirdi. İşte Kayseri Büyükşehir Belediyesi dedi. Büyükşehir diyemiyor anakent diyor. Anakent yok bir tane anakent Ankara var. Ama adam onu da bilmiyor. Her tarafı gaf zaten. Bir vatandaş geçtiğimiz yıllarda dedi ki. Beni bu CHP’liler getirdiler Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştürdüler. Seni zengin edeceğiz dediler. Kayseri’ye iftira at dediler. Şunları söyle dediler. Seni milyoner yapacağız dediler. Bakın bunların hepsi var. Bende bunları söyledim fakat sözlerinde durmadılar beni de dolandırdılar dedi. Şimdi Kemal Kılçdaroğlu daha sonra ki televizyon konuşmalarında miting programlarında durmadan yalan söylüyor. Bir değil iki değil durmadan yalan söylüyor. Bizde şaşırdık ne yapacağımızı da bilmiyoruz. Adam genel başkan. Her yerde televizyonlar arkasında. Sonra dedim ki ya bu adamdan önce Deniz Baykal vardı. Oyum nasip olmadı çok şükür. Ama adam karakterli bir adamdı. Kendine göre doğruları vardı. Laiklik elden gidiyor, Cumhuriyet elden gidiyor diyordu. Dam derdi kapı derdi ama çok da inanan olmazdı. Ama devlet adamıydı Allah var. Bu dedim çıktı durmadan yalan üstüne yalan söylüyor. Ya bu adamın söylediği yalanlara yetişmenin imkanı yok. Dünyada gördüğüm en yalancı adam. Ya bunu niye yaparlar diye kendi kendime düşündüm. Çözümünü buldum arkadaşlar. Şimdi eve gidince lütfen hepiniz Google’dan açın. Deyin ki ‘Hitler zamanındaki propaganda bakanı’ hatta şu şiiri var ya ona okuyun o size söyler. Adam Hitler zamanında millete nasıl düşürmüş. O propaganda bakanı diyor ki bol yalan söyleyin, ısrarla yalan söyleyin. Yalanda ısrar edin. Hatta yalanı ne kadar çok büyük ve abartırsanız o kadar inandırırsınız milleti. Bunlar da ona inanmışlar durmadan yalan söylemeye devam ediyorlar” şeklinde konuştu.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANI MEHMET ÖZHASEKİ, PARTİSİNİN NEVŞEHİR İL BAŞKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN MART AYI İL DANIŞMA TOPLANTISINA KATILDI. (COŞKUN SAĞLAMDİN/NEVŞEHİR-İHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.