Başkan Büyükkılıç, ‘Kariyer Günleri’ etkinliğinin konuğu oldu

KAYSERİ’nin Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Sema Yazar Anadolu Lisesi’nde her ay öğrencilere yönelik düzenlenen ‘Kariyer Günleri’ toplantısının konuğu oldu.

Sema Yazar Anadolu Lisesi’nde düzenlenen programda, Melikgazi Belediyesi olarak eğitim ve öğretimle ilgili olarak yapılan çalışma ile yatırımları öğrencilere anlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, Melikgazi ilçe sınırları içinde yer alan bütün eğitim kurumlarına mali imkanlar ölçüsünde hizmet verdiklerini söyledi. Belediye olarak şehrin çeşitli yerlerinde okul yaparak ilçe halkının hizmetine sunduklarını belirten Büyükkılıç, “İlçe genelinde tüm okulların spor sahalarını yeniliyoruz. Basketbol ve spor alanları kazandırıyoruz. Okullarda çevre ve bahçe düzenlemesini yapıyoruz. 34 okulda öğretmenler odası, 12 okulda tiyatro ve konferans salonu ile 7 okulda kapalı spor salonu yaparak eğitimin hizmetine sunduk.  24 ayrı merkezde üniversite sınavına yönelik kurslar düzenliyoruz“ dedi. -dha

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.