Başkan Çelik çalışma arkadaşlarıyla iftar yaptı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, her yıl olduğu gibi Büyükşehir Belediyesi çalışanlarıyla iftarda bir araya geldi. Başkan Çelik, çalışma arkadaşlarının yüzünün gülmesinin şehre yansıyacağını belirtti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kadir Has Spor ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen iftara katıldı. Büyükşehir Belediyesi personeli iftara aileleriyle birlikte katıldı. İftar öncesi mesai arkadaşlarının masalarını tek tek gezen Başkan Mustafa Çelik, personel ve ailelerinin hatırını sordu ve sohbet etti. İftarda, mesai arkadaşlarına hitap eden Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, her gün farklı sofralarda iftar açtığını; ama kendisini en çok heyecanlandıran iftarlardan birisinin de çalışma arkadaşları ile yapmış olduğu iftar olduğunu söyledi.
Personelin yüzünün gülmesinden duyduğu mutluluğu da dile getiren Başkan Çelik, “Sizlerin yüzünüzün gülmesi bizleri memnun ediyor. Sizlerin yüzü gülecek ki hizmet ettiğimiz şehirdeki halkımızın da yüzü gülecek” dedi. -KB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.