Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti. Ziyaretinde hastane yöneticileriyle görüşen Başkan Çelik, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle hekimlere hediyeler verdi ve hastaları da ziyaret ederek geçmiş osun dileğinde bulundu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kayseri Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Ahmet Gödekmerdan ve Hastane Başhekimi Doç. Dr. İbrahim Özcan tarafından karşılandı.
Başkan Mustafa Çelik, tüm kurum ve kuruluşlar gibi sağlık kurumlarıyla da uyum içinde çalıştıklarını belirtti ve bu ziyaretler vesilesiyle karşılıklı taleplerin de dile getirildiğini söyledi. Hastane Başhekimi İbrahim Özcan da halen ruh sağlığı kliniği olarak kullandıkları binanın Büyükşehir Belediyesi’ne ait olduğunu ve ihtiyaçları durumunda Büyükşehir’in elinden gelen gayreti gösterdiğini belirtti. Kayseri Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Ahmet Gödekmerdan da Başkan Çelik’e tüm sağlık çalışanları adına göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, karşılıklı görüş alışverişinin ardından hastane binasına geçerek hekimleri ve hastaları ziyaret etti. Başkan Çelik tüm hekimlere kahve, kolonya ve karanfil hediye ederek 14 Mart Tıp Bayramlarını kutladı.
Başkan Çelik hastaneye muayene için gelen hastalar ile tedavi gören hastaları da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. -KURUM BÜLTENİ

Yorum Yazın

Email adresiniz yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Araç çubuğuna atla