Başkan Çolakbayrakdar’dan açılışa davet

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımıyla, Yeni Kocasinan için önemli bir adımın daha atılacağını söyledi. Kentsel dönüşüm çalışmaları çerçevesinde 19 Mart Pazar günü saat 12.00’de Bakan Özhaseki’nin katılımıyla Temel Atma ve Tapu Dağıtım Töreni gerçekleştirileceğini belirten Başkan Çolakbayrakdar tüm Kayserilileri törene davet etti.
Başkan Çolakbayrakdar, Seyrani Mahallesi kentsel dönüşüm alanına giderek, tören öncesi çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı. İnceleme sonrası kısa bir konuşma yapan Başkan Çolakbayrakdar, daha modern, daha kaliteli ve daha yaşanabilir bir Kocasinan için gece-gündüz demeden çalıştıklarını vurguladı.
Başkan Çolakbayrakdar, ‘Yeni Kocasinan’ için çalışmalara hız verdiklerini vurgulayarak, “Seyrani Mahallesi’nde kentsel dönüşüm projesi kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki’nin katılımıyla 19 Mart Pazar saat 12.00’de, 2.etap temel atma ve tapu dağıtım töreni gerçekleştireceğiz. Bu törenle birlikte hak sahiplerinin kat mülkiyeti tapularını dağıtacağız. Burada zemin iyileştirme ve alt yapı çalışmaları yapıldı. Ardından konutlarımızın hızlı bir şekilde inşaatlarına başlanacak. Yakın bir zamanda diğer mahallelerimizde de kentsel dönüşüm çalışmalarının temellerini atacağız. Tüm hemşehrilerimi törenimize davet ediyorum. Şimdiden Kayseri’ye hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar, kentsel dönüşüm projelerinin Kayseri’ye büyük atılımlar yaptıracağını ve tarihe geçecek projeler olacağını ifade ederek sözlerini noktaladı. -KURUM BÜLTENİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.