Başkan Karayol’dan Öğrencilere Tam Destek

Kayseri Spor Lisesi Müdürü Mehmet Demir ve öğrenciler, İncesu Belediyesi’ni ziyaret etti.
Ziyaret sırasında öğrencilerle sohbet eden İncesu Belediye Başkan’ı Zekeriya Karayol, ““Fen lisesi bir hayırseverimizin yaptırdığı okul nedeniyle Kayseri merkeze taşınınca spor lisesi açılması gündeme geldi ama spor lisesi için başka yerler konuşuldu, ben o konuda biraz ısrarcı oldum spor lisesinin İncesu da açılması için açılırken de açılmasını sağlayan büyüklerimize de ben spor lisesine her türlü desteği vereceğime söz verdim. Tabi bu çocuklar bizim yavrularımız, geleceğimizin teminatı, inşallah ileriki dönemde bunlar okuyup Türkiye’nin çeşitli kademelerinde yönetici konumunda olacaklar, Türkiye’yi idare edecek insanlar olacaklar. Onlar için biz ne yapsak azdır. Bu bizim görevimiz. Öncelikle öğrencilerimizi tebrik ediyorum bu başarılarından dolayı. Okul müdürümüze, idarecilerimizi de tebrik ediyorum, çok teşekkür ediyorum. Tabi Sayın Kaymakamımız ile biz okulu ziyaret ettiğimizde de okuldaki bazı yeni açılması münasebetiyle eksiklikleri ve problemleri bizzat yerinde gördük, bunları gidermek içinde gayret ediyoruz inşallah. Ufak tefek bazı şeyleri yapmaya başladık. Doğalgaza dönüşüm konusunda gerekli keşiflere hazırlandık. Sayın Kaymakamımız ile birlikte il Milli Eğitim Müdürlüğüne gittik, sağ olsunlar onlar bir taraftan gayret ediyor, bizlerde bir hayırsever desteğiyle onu çözmeye gayret ediyoruz. E tabi yine okul müdürümüzün, Öğretmenlerimizin istediği çocuklarımız için “Parkur” yapacağız. Ancak parkuru yaparken bazı ağaçların sökülmesi gerekiyor, biz onları kış mevsimi olması münasebetiyle onları güz dönemine bırakıyoruz” ifadelerini kullandı.
Karayol, “Yeni eğitim öğretim yılı açılma dönemine onları da yapacağız bundan emin olabilirsiniz. Sizlerin Müdürünüz, Öğretmenleriniz, sizlere emek verenler zaten sizlerin istek ve arzularını, temennilerini bize iletiyorlar. Bunları yapabilmek için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Sadece spor lisemiz için değil 14 yıldır ben bütün okullarımızın çevre düzenlemesi, fiziki ortamlarının iyileştirmesi konusunda emek verdim. Yani bunu söylerken çok bir şey yapmış olarak söylemiyorum, bunu sadece benim değil bütün belediye başkanlarının görevi olduğunu düşünerek söylüyorum, bu insanlarımıza da tabi ki biz elimizden gelen desteği vereceğiz. Tekrardan katılımlarınız için, nezaketinizden dolayı çiçeklerle bizleri mutlu ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Derslerinizde başarılar diliyorum, başarılarınız daim olsun inşallah” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.