Başkan Palancıoğlu, personelle bayramlaştı

Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kurban Bayramı sonrası ilk mesai gününde belediye personeliyle bayramlaştı. Başkan Palancıoğlu tüm birimleri tek tek ziyaret ederek personele yaptıkları hizmetler için teşekkür etti.
Birlikte nice bayramlara sağlık ve huzur içerisinde ulaşma temennisinde bulunan Başkan Mustafa Palancıoğlu, “Çok şükür bir bayramı daha huzur içerisinde geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Biz büyük bir aileyiz. Ekip ruhu içinde Talas halkına hizmet ediyoruz. Sizler hizmetinizle belediyemizi temsil ediyorsunuz. Daha birçok hizmete beraber imza atarak Talas çalışanları olarak vatandaşlara büyük hizmetler sunacağız. Görevimize sımsıkı sarılarak ülkemize hizmet etmeyi sürdürmeliyiz. Umarım bundan sonra da bu hizmetlerimiz aynı şekilde devam eder. Rabbim inşallah birlik ve beraberlik içerisinde daha nice bayramlar yaşamayı nasip etsin. Hepinizin geçmiş Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum.” dedi. -İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.